P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
19.01.2020 - 04:09 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Třídy > VI. třída

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Adventní čas nastal

Rubrika: VI. třída
Příjemné vánoční svátky a šťastný nový rok 2018 přeje 6. třída

Zobraz / Skyj

Besedy

Rubrika: VI. třída
Během měsíce března šesťáci absolvovali dvě zajímavé besedy. První se týkala chování v třídním kolektivu. Žáci si vyzkoušeli, jak umějí ( nebo neumějí) naslouchat druhým, a názorně si předvedli, jak fungují různé úhly pohledu na stejnou věc. V druhé besedě řešili chování v krizových situacích v životě a připomněli si kontakty na tísňové linky.

Zobraz / Skyj

Branné cvičení

Rubrika: VI. třída
Dne 21. 9. jsme se po evakuaci školy vydali na trasu Starý rybník - Štipoklasy - Radvančice - Zbraslavice. Zadané úkoly jsme úspěšně plnili na hřišti i cestou. Vítězná hlídka: A. Šindelářová, J. Duspiva, M. Jiroušek, F. Mlčoch.


Zobraz / Skyj

Hasík

Rubrika: VI. třída
V lednu jsme se dvakrát sešli se zástupci hasičů. Připomněli jsme si důležitá telefonní čísla, jak předcházet požáru a jak správně postupovat, když už požár nastane.


Zobraz / Skyj

Hudba zní v našem podání

Rubrika: VI. třída
Tyto hudební nástroje, kterým se říká dešťová hůl, vytvořili žáci v dílnách s paní Víznerovou nejen pro školní sbor, ale i pro všechny ostatní žáky školy do hodin hudební výchovy.

Zobraz / Skyj

Chocolate is YUMMY

Rubrika: VI. třída
Bílá, hořká, mléčná, s oříšky, ovocem atd. – to jsou druhy čokolády. Je málo dětí, kterým čokoláda nechutná. A proto jsme neváhali ani chvilku, když jsme objevili článek v březnovém vydání anglického časopisu JUMP. Článek jsme si přečetli, naučili se nová slovíčka, čokoládu ochutnali a poslepu hádali, kterápak to je. Nakonec jsme ve skupinkách vyrobili krásné plakáty. BTW - Víte, že existuje červená čokoláda? Ne? Zeptejte se šesťáků.


 

   1  [2]

Další   

 

 

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)