P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
27.01.2020 - 01:42 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Zapojení do projektů

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět
Zobraz / Skyj

Zdravé zuby

Cílem programu ZDRAVÉ ZUBY je zlepšit zubní zdraví u dětí a mládeže, a tak vytvořit předpoklady k zajištění zdravých zubů i u dospělé populace v budoucích letech. Program buduje u dětí pozitivní vztah k zubnímu zdraví a vede je k pravidelným preventivním návštěvám stomatologa.


Zobraz / Skyj

Víčka pro Žanetku

Sbíráním víček od plastových lahví přes nadaci Dobrý skutek pomáháme Žanetce Hruškové. Akci zorganizoval žákovský parlament. Více informací se dozvíte na odkazu.

Zobraz / Skyj

Rodiče vítáni

Vážení rodiče, v letošním školním roce jsme se zapojili do projektu Rodiče vítáni. Vyjadřujeme tím naše přesvědčení, že rodiče jsou významnými partnery školy, bez jejichž pomoci bychom nemohli plnit naše náročné cíle. Dovolujeme si tímto Vás pozvat přímo do vyučovacích hodin, abyste měli možnost nahlédnout do třídních kolektivů a mohli se také zúčastnit společné práce se svým dítětem.


Zobraz / Skyj

Projekt Nautilus

Projekt NAUTILUS vytvořila společnost SCIO. Mottem projektu je“ Naučit žáky učit se“.


Zobraz / Skyj

Portál Proškoly.cz

 
 
Vážení rodiče,
 
v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
Testy jsou nově zaměřené také na procvičování českého pravopisu a základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny. Naleznou zde také mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.
 

   1  [2]

Další   

 

 

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)