P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
18.01.2020 - 13:23 CET Přihlášení uživatele

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

Jak žili vikingové?

Rubrika: Aktuality
Jak se oblékali, jak bojovali , kam dopluli, v co věřili - to vše jsme se dozvěděli v pátek 15. 9. v podání skupiny historického šermu Pernštejni.

Zobraz / Skyj

Jazykové kursy

Rubrika: Aktuality
Ve školním roce 2015/2016 naše škola začíná spolupráci s Evropským centrem jazykových zkoušek, díky které mají Vaše děti možnost získat svůj první mezinárodní certifikát z angličtiny, a to rovnou z univerzity v Cambridge. V souvislosti s tím bude zároveň umožněno navštěvovat speciální přípravné kurzy.

Zobraz / Skyj

Josef Kunášek oblékne reprezentační dres

Rubrika: Aktuality
Cyklistická stáj KH Tour Czech cycling

Zobraz / Skyj

Kapesné

Rubrika: Aktuality
Je prokázáno, že kapesné v dětství ovlivňuje finanční chování dospělých. Pokud se děti učí od dětství s penězi nakládat, mají v budoucnosti méně finančních problémů. Žáci 8. třídy sestavili dotazník, ze kterého vyhodnotili, jak jsou na tom s kapesným žáci naší školy.

Zobraz / Skyj

Keramika

Rubrika: Aktuality
I v letošním roce se snažíme přimět svoje ručičky k vytvoření výrobků, kterými bychom se mohli pochlubit svým nejbližším.

Zobraz / Skyj

Keramika pro dospělé

Rubrika: Aktuality
Zdravím příznivce keramiky. Připomínám, že ve čtvrtek 23. 4. 2015 se koná od 15 : 30 další schůzka. Těší se na Vás Milena a Zdeňka

Zobraz / Skyj

KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLIČTINĚ

Rubrika: Aktuality
22. února proběhlo okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Naši školu úspěšně reprezentovala Soňa Kmochová ze 7. ročníku, která se umístila na krásném 3. místě.


    Předchozí

  [1] [2] [3] [45  [6] [7] [8] [9] [10]

Další   

 

 

Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce (CZ.1.07/1.3.48/02.0013)